To my :)

Witojcie piknie na naszej stornie internetowej.

Z pewnością zdążyliście się zorientować, że pochodzimy z Podhala. Nie skromnie mówiąc, uważamy, że to nasz region jest najpiękniejszy i najbardziej kolorowy w całej Polsce. Jak większość osób w naszym mieście zajmujemy się turystyką. Sami uwielbiamy przygody i podróże Tatry i Gorce znamy rzecz jasna jak własną kieszeń, dlatego postanowiliśmy wyruszyć dalej.

Jako młodzi ludzie jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Ciekawią nas inni ludzi i ich małe ojczyzny. Polska jest bogata pod względem tym względem. Każdy skrawek naszej ojczyzny charakteryzuje się własnymi tradycjami, gwarą, smakami. Doszukamy się także cyklicznych wydarzeń. Nie zapominajmy o różnorodności geograficznej. Morze, góry, niziny, wyżyny, a nawet wyspy i sławny półwysep wszystkim znany.

Mamy nadzieję, że uda się nam, tak jak to sobie zaplanowaliśmy odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Po wizycie w danym miejscu zdamy Wam relacje. Podpowiemy co i gdzie można zwiedzić i zobaczyć. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie dla Was przydatna. Zaglądajcie często i komentujcie nasze wpisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>